Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-grunwaldova-cb

Třída baví třídu - spolupráce 2.C a 8.C

46 fotek 20.12.2018 - zobrazení
Během prosince proběhlo setkání žáků 2.C se žáky z 8.C. Druháčci si připravili krátké vystoupení, během něhož osmákům zazpívali a dokonce jim i přinesli občerstvení. Starší žáci si naopak pro mladší kamarády připravili hodinu plnou her a soutěží. Nejprve se druháci rozdělili do trojic, ve kterých následně plnili všechny připravené úkoly a sbírali „smajlíky“ na své karty. Mezi úkoly patřilo bludiště, hádanky, pantomima nebo například hod míčkem. Závěrem obdrželi mladší žáci sladkou odměnu a s úsměvem odcházeli zpět do své třídy.
Vytvořte z tohoto alba: