Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-grunwaldova-cb

ROBOTIKA - Finsko - 12 .a 13.1.2019

10 fotek 15.3.2019 - zobrazení
Žáci naší školy se v červnu 2018 zúčastnili robotické soutěže v Praze, kterou vyhráli.

Jako vítězové se Matěj Lišivka, Matěj Slanina a Filip Kubeš zúčastnili 12. a 13. ledna 2019 evropského finále ve Finsku VEX IQ Challenge Europe Open 2019.

Žáci pilně tři měsíce trénovali, vylepšovali robota a chystali se na soutěž.
Soutěže se účastnilo 24 týmů z pěti států – Finsko, Estonsko, Litva, Turecko a Česká republika.

Soutěž se skládala ze dvou částí. Skupinová výzva – kdy dva týmy společně usilovaly o nejvyšší dosažení bodů a výzva dovedností robota - programování robota.

Cílem soutěže bylo dostat huby (prstence) do určitých míst, která byla různě obodovaná.

Chlapcům Grünwald´s boys se bohužel nepodařilo probojovat do finále. Přesto si vedli velice dobře a získali spoustu nových zkušeností.

Žáci ihned po návratu začali trénovat na 2. ročník soutěže VEX IQ Challenge, který se uskuteční 25. 6. 2019 v Praze.
Vytvořte z tohoto alba: