Pěvecká soutěž - 21.3.2023

V úterý 21. března se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Všem žákům a žákyním, kteří přišli zazpívat, moc gratulujeme a děkujeme za odvahu vystoupit před tříčlennou porotou. Ta to neměla vůbec lehké, protože všichni zpívali moc hezky a s radostí. Soutěžilo se ve 3 kategoriích a nakonec bylo rozhodnuto takto:
V kategorii 1. - 2. tříd se na 3. místě umístila Nikola Ficková z 1. C, na 2. místě Anna Černá z 1. B a 1. místo si odnesla Izabela Zídková z 1 .A.
V kategorii 3. - 5. tříd rozhodla porota takto: na 3. místě se umístila Natálie Vaňková z 5. C, 2. místo obdržela Adéla Mrázová ze 4. B a první místo si vyzpívala Klára Bosáková z 5. A. Klára a Natálie postupují do okresního kola soutěže Jihočeský zvonek, které se koná 24. dubna v Domě dětí a mládeže. Gratulujeme a držíme palce.
Poslední kategorií byla kategorie 2. stupně. Zúčastnili se žákyně ze 6. B, 8. A a 9. D. Všechna děvčata předvedla výborný výkon a porota to měla opět těžké, nakonec rozhodla takto:
3. místo Andrea Štockingerová ze 6. B
2. místo Petra Tomanová z 8. A
1. místo Kristýna Podhrázská také ze 6. B

Kristýna a Petra děvčata mají možnost ukázat svůj pěvecký um v okresním kole soutěže 24. dubna v Domě dětí a mládeže. Určitě budou naši školu skvěle reprezentovat, takže gratulujeme a držíme palce.

Všem soutěžícím gratulujeme.

Fototechnika