Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Popis

Dne 3. 6. 2019 žáci 9.A a 8.A vyrazili na zábavný výlet do Londýna. Ve 13:00 jsme odjeli od školy a vydali jsme se na dlouhou cestu přes Německo, Francii a nakonec jsme jeli Eurotunelem až k břehům Anglie.

K ránu jsme přijeli na parkoviště k aréně a začal náš první den v Londýně. První atrakcí pro nás byla cesta lanovkou přes řeku Temži, ze které jsme mohli vidět celé centrum Londýna i dražší čtvrtě města. Poté jsme se odebrali na plavbu po samotné řece, kde jsme viděli Londýn z jiného úhlu pohledu. Cestou jsme viděli například námořnickou školu, London Eye, Tower Bridge, Houses of Parliament, Big Ben a mnoho dalších budov v typickém anglickém stylu.

Další část dne jsme se odebrali na London Eye, kde jsme měli možnost vidět Londýn z výšky. To bylo úžasné – celý Londýn jako na dlani! Po tomto zážitku jsme měli rozchod na oběd a následně jsme šli do Sea Life London Aquarium, kde se nám také velmi líbilo! Mohli jsme vidět podmořský svět úplně na dosah.
První den nám počasí úplně nepřálo. Jako to již bývá v Londýně zvykem, celý den nám jemně pršelo – ale alespoň jsme zažili ten pravý Londýn!

Ještě ten den jsme přecházeli na nákupní třídu, kdy jsme ale cestou potkali masivní demonstraci a byli jsme nuceni změnit plán cesty. Kvůli tomu jsme museli jet metrem – což pro nás byl další silný zážitek. Poté už jsme měli rozchod na možné nákupy a věděli jsme, že se již blíží očekáváné setkání s našimi náhradními rodinami.
Na parkoviště si pro nás začali postupně jezdit různé rodiny a naše nervozita lehce stoupala. Jak bude vypadat náš pokoj? Budeme jim rozumět? Bude nám chutnat jídlo? Všechny tyto otázky proběhly hlavou skoro každému! Obavy však byly zbytečné, jak se později ukázalo! Všechny rodiny byly velmi vstřícné, jídlo nám připravovali výborné a my mohli mít dobrý pocit z toho, že jsme schopni se v cizí zemi domluvit a postarat se o sebe.

Další den dopoledne jsme měli na programu Making of Harry Potter studio. Celá prohlídka se nám neskutečně líbila. Měli jsme možnost vidět veškeré kulisy, triky a animace, které byly ve filmech použity. Po těchto studiích jsme jeli do muzea Madame Tussaud, což je známé studium voskových figurín. Jelikož jsme chtěli stihnout ještě nákupy na slavné Oxford street, měli jsme na toto muzeum méně času, ale i tak jsme si to užili! Nákupy si užil také každý po svém a k večeru už jsme se unavení, ale s úsměvem na rtech vraceli zpět do rodin.

Následující den jsme měli v programu Legoland, Windsor a cestu zpět domů. Z Legolandu do Windsoru jsme jeli londýnským autobusem zvaným „doubledecker“ což se nám také líbilo! Ve Windsoru jsme si prohlídli sídlo královny, došli jsme si na večeři, nakoupili jsme poslední suvenýry a naposledy nasáli londýnskou atmosféru během odpočinku v parku, kde jsme nabírali síly na dlouhou cestu.

K večeru už jsme opět vyráželi autobusem zpět do ČR a nechávali v sobě doznívat všechny ty zážitky, které jsme měli možnost prožít! Byl to nezapomenutelný týden! Poznali jsme nové město, vyzkoušeli si jazyk v reálné situaci a užili si společně plno zábavy a dobrodružství.

Děkujeme za tuto možnost, na Anglii budeme ještě dlouho vzpomínat!

Za celý zájezd: Tereza Ludvíková, Natálie Manová (9.A)

Období

červen 2019

• 140 fotek
  • - zobrazení
  • 1 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Obsah 18+

Toto album může mít nevhodný obsah pro mladistvé.
Vstup do alba je povolen jen osobám, kterým je minimálně 18 let.

Je mi alespoň 18 let
Opustit album
TIP Chcete-li pohodlně zobrazovat alba s citlivým obsahem bez nutnosti potvrzení,
povolte si tuto funkci v nastavení. Zjistěte více o obsahu pro dospělé.
Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat